دوره آموزشي مدير کسب و کار الکترونيکي

به نام خداوند جان و خرد

دوره آموزشي مدير کسب و کار الکترونيکي

مجتمع کسب‌وکار راد با مجوز رسمی و تحت نظارت سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در جهت ارتقاي آموزش هاي امور مالي و بازرگاني اقدام به ارائه دوره آموزشی مدير کسب و کار الکترونيکي با بهره‌مندی از اساتید محترم و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها تحت هدايت و رهبری دکتر حسین امینی راد نموده که دقیقاً طبق استاندارد آموزش و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور پایه‌ریزی گردیده است. شما با گذارندن اين دوره آموزشی می‌توانید هم‌زمان تمامی مطالب را مطالعه نموده و در پایان اين دوره آموزشي و پس از آزمون آنلاين، گواهینامه معتبر و بین‌المللی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور را دريافت نماييد.

مدير کسب و کار الکترونيکي، کسي است که پس از گذراندن دوره آموزشي لازم بتواند با اجراي يک برنامه کسب و کار الکترونيکي به انجام فعاليت هاي بازاريابي الکترونيکي جهت کسب درآمد بپردازد.

 

حداقل تحصيلات کارآموز ورودي:

 • ديپلم

 

سرفصل دوره آموزشي:

 • تشخيص مفاهيم بازاريابي الکترونيکي
 • مديريت تبليغات آنلاين
 • رفتار مشتري در کسب و کار الکترونيکي
 • مفاهيم خرده فروشي محصولات در کسب و کار الکترونيکي
 • انجام سفارش در کسب و کار الکترونيکي
 • به کارگيري سيستم هاي پرداخت الکترونيکي
 • طراحي يک سياست تجاري کاربردي
 • ضوابط ايمني و بهداشت کار در محيط کار

 

دوره‌ آموزش و سرفصل‌های اين دوره آموزشي برگرفته از بسته جامع آموزش مدير کسب و کار الکترونيکي طبق استاندارد دفتر طرح و برنامه‌ریزی درسی معاونت آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور هست که طبق نیازسنجی آموزشي کسب و کارها و سازمان‌های ایرانی طراحی و گردآوری‌ شده است.

جهت دانلود سرفصل استاندارد فنی حرفه‌ای در قالب PDF روی دکمه زیر کلیک کنید:

 

مدرسان دوره آموزشی:

 1. دکتر حسین امینی راد (مشاور کسب و کار، مدرس مقطع کارشناسي ارشد دانشگاه و استاد مشاور تز دکتري)
 2. مهندس مهران جوربندي (مدرس و مدير فناوري اطلاعات دانشگاه)

 

مخاطبان دوره آموزشی:

کليه داوطلبان و علاقه مندان به شغل کسب و کارهاي الکترونيکي

 

آزمون انتهاي دوره:

کارآموز پس از گذراندن اين دوره آموزشي و گذراندن آزمون آنلاين، موفق به دريافت گواهينامه مربوطه از سازمان فني و حرفه اي مي شود.

 

شهريه دوره:

این دوره آموزشي تحت استاندارد آموزش شغل مدير کسب و کار الکترونيکي از گروه شغلي امور مالي و بازرگاني با کد ملي آموزش شغل 242440450010001 براي 130 ساعت تحت استاندارد سازمان فني و حرفه اي طراحي شده که شامل جزوه، پاورپوينت، پادکست و ويدئوي آموزشي و تدريس حضوري اساتيد برجسته کشوري در حوزه کسب و کار الکترونيکي مي باشد، مبلغ 11،660،000 ريال است. شايان ذکر است که اين مبلغ به ازاي هر نفر ساعت طبق مصوب سازمان فني و حرفه اي کشور 89694 ريال است.

 

گواهینامه‌ها:

- دریافت گواهینامه سازمان فنی و حرفه‌ای کشور به‌صورت رایگان اين گواهينامه پس از آزمون آنلاين سازمان فني و حرفه اي ارائه خواهد شد.

 

آدرس آموزشگاه شمال کشور:

ساري- خيابان فرهنگ- فرهنگ 21- ساختمان نيلوفرانه- واحد 1- تلفن: 01133244121- تلفن همراه: 09129420351