همکاري آموزشي و تدريس

 

مجتمع کسب و کار راد براي تحقق اهداف کلان خود نياز به همکاري با اساتيد مجرب و برجسته کشوري در حوزه هاي مختلف مديريت و مهندسي صنايع دارد تا در سايه تعهد و روراستي امکان تحول آينده کسب و کار کشور عزيزمان را فراهم نمايد و در فضايي با تکيه بر تخصص و مسئوليتاجتماعي و روش هاي به روز و علمي به اثربخشي هر چه بيشتر و خلاقانه تر کمک نمايد.

نقش شما در کميته علمي کسب و کار راد از لحظه ورود آغاز مي شود. شايد تنها نقطه اشتراک ما روحيه مسئوليت پذيري و تعهد به گروهي است که آن را پذيرفته ايم و در آن پذيرفته شده ايم. ما با حرکت تيمي و تلاش براي موفقيت در مسيري برد- برد گام برمي داريم.

دو نوع طرح مالی مختلف برای پرداخت مالي به مدرسان محترم وجود دارد.

 پلن پرداخت کامل و یک‌جا: در این طرح به ازای آموزش منتشر شده، مدرس مبلغ حق التدريس خود را به صورت کامل و يک جا به عنوان حق التألیف آموزش دریافت می کند. شايان ذکر است دریافتی مدرس وابسته به فروش نیست و مدرس از ابتدا کل مبلغ مرتبط را دریافت خواهد کرد.

پلن مشارکتی اگر طرح مشارکتی توسط مدرس انتخاب شود، مدرس در بازه های زمانی مشخص، سهم (درصد) مشخصی از فروش و درآمد را تا زمانی که آموزش به فروش می رسد، دریافت می نماید. در این پلن، پرداخت های مالی در بازه های سه ماهه و به صورت منظم انجام می شوند. حق السهم مدرس در اين پلن 40% از کل فروش آموزشي وي مي باشد.

 

 

شما می توانید با تکمیل نمودن فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال نمایید
رزومهپسوند فایل zip - حداکثر حجم فایل 1 مگابایت