اصول کارآفريني (SME)

دوره اموزشي اصول کارآفريني يا شناسايي اصول راه اندازي کسب و کارهاي متوسط و کوچک (SME)

مجتمع کسب‌وکار راد با مجوز رسمی و تحت نظارت سازمان فنی و حرفه‌ای کشور به شماره شناسايي 17470  در جهت ارتقاي آموزش به کارآفرینان جوان و افراد جوياي کارآفريني اقدام به ارائه دوره آموزشی شناسايي اصول راه اندازي کسب و کارهاي متوسط و کوچک (SME  با بهره‌مندی از اساتید محترم و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها تحت هدايت و رهبری دکتر حسین امینی راد نموده است که شامل چند دوره آموزش می‌باشد که دقیقاً طبق استاندارد آموزش و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور پایه‌ریزی گردیده است. شما با گذارندن اين دوره آموزشی می‌توانید هم‌زمان تمامی مطالب را مطالعه نموده و در پایان دوره پس از امتحان آنلاين، گواهینامه معتبر و بین‌المللی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور را دريافت نماييد.

دوره‌های آموزش و سرفصل‌های دوره جامع آموزش شناسايي اصول راه اندازي کسب و کار متوسط و کوچک SME طبق استاندارد دفتر طرح و برنامه‌ریزی درسی معاونت آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور هست که طبق نیازسنجی آموزش کارآفرينان ایرانی طراحی و گردآوری‌ شده است.

 

حداقل ميزان تحصيلات کارآموز ورودي:

پايان دوره اول متوسطه

 

مدرسان دوره آموزشی:

1-دکتر مجتبی طبری (دانشیار، عضو هیئت‌علمی دانشگاه و مدرس مقطع دکتري)

2-دکتر جواد رضائیان (عضو هیئت علمی دانشگاه و مدرس مقطع دکتري)

3-دکتر ابراهيم صنعت پور (مدير و مشاور مالي سازمان ها)

4-دکتر مهرداد مقدم ضیابری (عضو هیئت علمی دانشگاه و مدرس مقطع دکتري)

5-دکتر حسین امینی راد (مشاور کسب و کار، مدرس مقطع کارشناسي ارشد دانشگاه و استاد مشاور تز دکتري)

 

مخاطبان دوره آموزشی:

کارآفرینان جوان

صاحبان کسب‌وکار در شروع کسب و کار

مشاوران کسب‌وکار

و دانشجویان گرایش‌های مختلف رشته‌های مدیریت

 

آزمون انتهاي دوره:

کارآموز پس از گذراندن اين دوره آموزشي و گذراندن آزمون آنلاين، موفق به دريافت گواهينامه مربوطه از سازمان فني و حرفه اي مي شود.

ارزشيابي کتبي: 25%

ارزشيابي عملي: 65%

ارزشيابي اخلاق حرفه اي: 10%

 

شهريه دوره:

این دوره آموزشي تحت استاندارد آموزش شناسايي اصول راه اندازي کسب و کارهاي کوچک و متوسط (SME) از گروه شغلي امور مالي و بازرگاني با کد ملي آموزش شغل 524920450010021 براي 20 ساعت تحت استاندارد سازمان فني و حرفه اي طراحي شده که شامل جزوه، پاورپوينت، پادکست و ويدئوي آموزشي و تدريس حضوري اساتيد برجسته کشوري در حوزه مديريت ارشد کسب و کار مي باشد  مبلغ 1195900 ريال است. شايان ذکر است که اين مبلغ به ازاي هر نفر ساعت طبق مصوب سازمان فني و حرفه اي کشور 59796 ريال است.

 

گواهینامه‌ها:

- دریافت گواهینامه سازمان فنی و حرفه‌ای کشور به ‌صورت رایگان اين گواهينامه پس از آزمون آنلاين سازمان فني و حرفه اي ارائه خواهد شد.

 

جهت خرید و دانلود این دوره آموزشی با ارزش و شرکت در آن روی دکمه زیر کلیک کنید:

 

آدرس آموزشگاه شمال کشور:

ساري- خيابان فرهنگ- فرهنگ 21- ساختمان نيلوفرانه- واحد 1- تلفن: 01133244121- تلفن همراه: 09129420351

 

WWW.Radbusiness.ir